Medewerkers

U bent hier

Home > Medewerkers

Caroline Deknudt
Educatief medewerkster - Persoon & Relatie
059/27.05.00 | caroline.deknudt@vormingplus.be

David Fossion
Educatief medewerker - Creatief Atelier en Handig&Smaakvol - beleidsondersteuning
Regiowerking De Panne – Koksijde – Nieuwpoort - Veurne - Alveringem
059/29.59.27 | david.fossion@vormingplus.be

Jan Dumoulin
Educatief medewerker - Multimedia
059/29.59.29 | jan.dumoulin@vormingplus.be

Justine Denorme
Educatief medewerkster - SamenLeven
059/27.05.01 | justine.denorme@vormingplus.be

Kim Marlier
Verantwoordelijke communicatie
059/29.59.28 | kim.marlier@vormingplus.be

Kris Carlier
Coördinator
059/29.59.25 | kris.carlier@vormingplus.be

Marleen Herzeel
Onthaal en administratie 
059/50.39.52 |  marleen.herzeel@vormingplus.be

Nele Hillewaere
Onthaal en administratie
059/27.05.02 | nele.hillewaere@vormingplus.be

Vanessa De Leenheer
Projectwerking
059/50.39.52 | vanessa.deleenheer@vormingplus.be

Griet Cornille
Educatief medewerkster - Focus
Regiowerking Oostende – Middelkerke – Bredene – De Haan – Gistel – Oudenburg - Ichtegem  
059/29.59.23 | griet.cornille@vormingplus.be

Registreer je om de brochure gratis in je bus te krijgen.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

You must have Javascript enabled to use this form.