Medewerkers

U bent hier

Home > Medewerkers

Caroline Croene
Educatief medewerkster - Samen-Leven
059/29.59.22 | caroline.croene@vormingplus.be

Caroline Declerck
Educatief medewerkster - Cultuur
Regiowerking Diksmuide – Kortemark – Koekelare - Houthulst – Lo-Reninge
058/75.04.03 | caroline.declerck@vormingplus.be

Caroline Deknudt
Educatief medewerker - Persoon & Relatie
058/75.04.02 | caroline.deknudt@vormingplus.be

David Fossion
Educatief medewerker - Creatief Atelier en Handig&Smaakvol - beleidsondersteuning
Regiowerking De Panne – Koksijde – Nieuwpoort - Veurne - Alveringem
059/29.59.27 | david.fossion@vormingplus.be

Jan Dumoulin
Educatief medewerker - Multimedia
059/29.59.29 | jan.dumoulin@vormingplus.be

Kim Marlier
Verantwoordelijke communicatie
059/29.59.28 | kim.marlier@vormingplus.be

Kris Carlier
Coördinator
059/29.59.25 | kris.carlier@vormingplus.be

Marleen D'Homme
Onthaal en administratie kantoor Veurne
058/75.04.01 | marleen.dhomme@vormingplus.be

Marleen Herzeel
Onthaal en administratie kantoor Oostende
059/50.39.52 |  marleen.herzeel@vormingplus.be

Nele Hillewaere
Onthaal en administratie kantoor Veurne
058/31.14.94 | nele.hillewaere@vormingplus.be

Vanessa De Leenheer
Educatief medewerkster - cluster Focus
059/50.39.52 | vanessa.deleenheer@vormingplus.be

Griet Cornille
Educatief medewerkster - Focus
Regiowerking Oostende – Middelkerke – Bredene – De Haan – Gistel – Oudenburg - Ichtegem  
059/29.59.23 | griet.cornille@vormingplus.be

 

Bekijk online de brochure of registreer je om de brochure gratis in je bus te krijgen.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

You must have Javascript enabled to use this form.